Mercedes-Benz

Mercedes-Benz GLS 350 d 4MATIC

Rok výroby

2016

Najazdené

196123 km

Palivo

Diesel

Prevodovka

Automatická

Motor

350 d

Karoséria

SUV

VIN

WDC1668241A795282

Počet miest

7

37990 €

Uvedená cena je vrátane DPH.

Odpočet DPH:

Nie

O vozidle

Stav

Používané

Pohon

4x4

Počet dverí

5

Výkon

-

Farba

Biela

Objem

2987 m3

Spotreba v meste

8.2 l/100km

Spotreba mimo mesta

7.2 l/100km

Spotreba kombinovaná

7.6 l/100km

Norma emisií

EURO 5

Výbava

Strešný nosič

Ďalšia výbava

3. rad sedadiel elektricky sklopný, ADAPTIVE BRAKE s funkciou HOLD pomocou rzjazdu do kopca, ATTENTION ASSISST rozoznáva príznaky únavy, Airbag na ochranu kolien pre vodica, Aktívny asistent brzdenia, Asistent pri bocnom vetre, Batožinová siet na operadle vodica a spolujazdca, Batožinová siet naboku v batožinovom priestore vlavo, Bocné a panvové airbagy vodica a spolujazdca, Brzda dverí systému so zaistovaním západkou, Centrálne zamykanie s vnútorným spínacom automatickým zamknutím (možnost vypnutia) a senzorom nárazu s núdzovým odomknutím, DYNAMIC SELECT, Držiak na nápoje, Elektronický klúc s chrómovým vzhladom, Halogénové svetlomety vrátane integrovaného denného osvetlenia s LED, Klucka zadných výklopných dverí s chrómovým vzhladom, Komunikacný modul (UMTS) na používanie služieb Mercedes me connect, Kontrola tlaku v pneumatikách, Kryt ložného priestoru EASY-PACK (vyberatelný), Laktová opierka vzadu s držiakmi na poháre sklopná, Multifunkcný volant ako 3-ramenný volant v koži napa s páckami radenia na volante a 12 tlacidlami, Ochrana proti bocnému nárazu, Ochrana spodku s chrómovým vzhladom vpredu a vzadu, Oká na uchyt. predmetov v bat. priestore, Opierky hlavy vzadu s nastavitelnou výškou a sklonom, Ovládanie okien elektrické s komfortným ovládaním a ochranou proti privretiu 4-krát, Ozdobný pás spodnej línie bocných okien s chrómovým vzhladom, Predné sedadlá elektricky nastavitelné, Priehradka na okuliare v stropnej ovládacej konzole, Senzorika nárazu spredu a prevrátenia, Siet v priestore nôh spolujazdca, Systém núdzového volania Mercedes-Benz, Tretie brzdové svetlo s LED, Ukotvenie detskej sedacky na zadných sedadlách ISOFIX, Upevnovacie oká vzadu na strope vo farbe calúnenia stropu, Vyhrievané zadné sklo s casovým relé, Výstražný tón a výstražná indikácia v združenom prístroji pre nepripútaných cestujúcich a pri nevypnutom parkovacom svetle, Zadné výklopné dvere EASY-PACK s elektrickým ovládaním otvárania a zatvárania,

Doplňujúce údaje

1.majiteľ, Úplná servisná história, Ako nové kúpené v SR, Servisná knižka, Top stav!, Možný leasing, Možný úver
Poznámka:

Predám toto auto ,je veľmi zachovalé, dialničné kilometre .Úplná servisná história v Mercedes autorizovanom servise. MENENÁ ROZVODOVÁ REŤAZ !!!Len vážny záujem ďakujem.

Poznámka

Klimatizácia automatická, Tempomat, LED svietenie

Sme tu, aby sme zodpovedali všetky vaše otázky

Ak tu nenájdete odpoveď, ktorú hľadáte, neváhajte nás kontaktovať priamo. Sme vždy pripravení vám pomôcť.

Áno, poskytujeme riešenia financovania, ktoré vám pomôžu pri kúpe požadovaného vozidla. Naši finanční experti s vami budú spolupracovať pri hľadaní najlepšieho balíka financovania, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.

Ak chcete predať svoje ojazdené auto, ponúkame vám výhodný odkup v hotovosti. Prineste svoje vozidlo k nám a my posúdime jeho hodnotu a urobíme ponuku.

Sme veľmi hrdí na to, že zabezpečujeme kvalitu ojazdených áut, ktoré predávame. Každé vozidlo prechádza dôkladnou kontrolou, aby spĺňalo naše prísne normy kvality.

Odporúčame vám vyskúšať si akékoľvek vozidlo, o ktoré máte záujem, aby ste sa uistili, že spĺňa vaše očakávania. Kontaktujte nás a dohodnite si testovaciu jazdu podľa vlastného uváženia.

Zaujalo vás

toto vozidlo?

Scroll to Top